Author: d***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very useful. Recommend the product
顏色: 黑色 | 尺寸: 3m | 1 photo(s)
Price: HK$31.00
0.5m
1m
2m
3m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se2304196917687059 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: d***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very useful. Recommend the product
顏色: 黑色 | 尺寸: 3m | 1 photo(s)
Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用讚
顏色: 黑色 | 尺寸: 2m | 1 photo(s)
Author: j***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 正在使用中 覺得還不錯
顏色: 黑色 | 尺寸: 1m | 1 photo(s)
Author: 允***仔
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用!推薦購買,下次需要會回購
顏色: 黑色 | 尺寸: 3m